Заради економії на страховці канадець змінив стать у документах

Житель Канади скористався лазівкою в законах, щоб оформити дешевшу страховку на новий автомобіль. Для цього йому довелося стати жінкою в документах.

23-річний житель канадської провінції Альберта хотів придбати автомобіль, але з’ясував, що щорічна страховка обійдеться йому в $4500. При цьому молодик раніше потрапляв у аварію і мав кілька штрафів, що збільшувало вартість поліса.

У Канаді на це також впливають вік і стать водія: за офіційною статистикою, чоловіки, молодші від 25 років, потрапляють у ДТП частіше, ніж жінки того ж віку. В результаті хлопець з’ясував, що якби він був дівчиною, то його машину застрахували б за $3400.

Він визнав це несправедливим і вирішив унести зміни до документів. Для цього звернувся до лікаря по довідку, що підтверджувала його ідентифікацію як жінки. Тепер у його свідоцтві про народження і посвідченні водія вказана жіноча стать, а на страховці він заощадив $1100, повідомляє СВС News.

Молодик зізнався, що «зламати систему» виявилося досить просто, при цьому порушувати закон не довелося. Він також підкреслив, що зробив це винятково заради дешевшого поліса.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone