Зареєстровано законопроект, який передбачає триразове збільшення щомісячної матеріальної допомоги ветеранам та інвалідам ВВВ

У парламенті зареєстрований законопроект №1513, який передбачає 3-х кратне збільшення щомісячної матеріальної допомоги інвалідам та ветеранам Великої Вітчизняної війни. Про це заявила автор законопроекту, народний депутат України, опозиційний віце-прем’єр-міністр з соціальної політики Наталія Королевська.

«Протягом останніх 12 років розмір грошової допомоги інвалідам та учасникам бойових дій залишається на одному і тому ж рівні. Це при тому, що за цей же час інфляція перевищила вже 155%. Наслідки не найсприятливіших змін в економіці країни, в першу чергу, на собі відчувають найменш захищені громадяни України, особливо ветерани, пенсіонери, інваліди, діти війни. Для того, щоб хоча б трохи поліпшити умови їхнього життя ми, спільно з ветеранськими організаціями і Інститутом соціального захисту громадян, розробили і зареєстрували законопроект, прийняття якого дозволить збільшити щомісячну допомогу, яка виплачується державою інвалідам та учасникам бойових дій в 3 рази», – заявила Наталія Королевська.

За її словами, законопроектом пропонується збільшити щомісячну виплату інвалідам війни I групи до 210 гривень, інвалідам війни II і III груп до 150 гривень, а учасникам бойових дій до 120 гривень.

«Звичайно такого збільшення в умовах нинішньої ситуації недостатньо, але навіть такі суми сьогодні можуть стати життєво важливими для наших інвалідів війни і ветеранів ВВВ, тому що, на жаль, вони змушені виживати, а не жити так, як вони заслуговують. Нехай не на багато, але держава зобов’язана регулярно збільшувати розмір соціальних виплат, тим самим віддаючи свій борг людям, які боролися за країну і відновлювали її, часто ціною власного здоров’я. Україна потребує встановлення соціального миру, і перші кроки на шляху його встановлення потрібно було робити ще «вчора», – зазначила Наталія Королевська.

 

Джерело: офіційний сайт ОБ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone