Заступник голови СБУ позивається до журналу “Новое время” та Шабуніна

Перший заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина подав позов проти журналу “Новое время” і глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна до Подільського районного суду Києва.

Про це повідомляється на сайті видання.

“Перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації до Подільського районного суду Києва на видавничий дім Медіа-ДК, який видає журнал “Новое Время”, – йдеться в повідомленні.

Раніше адвокат Демчини скерував до редакції “Нового Времени” два звернення. В одному він вимагав спростувати опубліковану у статті інформацію про те, що Демчина причетний до утворення монополії компаній, близьких до Віктора Медведчука, на ринку зрідженого газу.

В іншому висловлював претензії до цитати голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна у рамках статті про тиск на антикорупціонерів.

“Шабунін вважає, що за організацією акцій проти нього і Устинової стоїть Павло Демчина, перший заступник голови СБУ, який таким чином відреагував на позов ЦПК проти служби з вимогою оприлюднити декларації її керівництва”, – йдеться в статті НВ “Цькування борців з корупцією. Антикорупціонери стали об’єктом переслідувань з боку чиновників і правоохоронців”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone