Жінка паралізувала роботу суду спробою суїциду

Мати відповідача ножем завдала собі тілесні ушкодження в залі суду та намагалась вискочити у вікно. Внаслідок протиправних дій жінки суд не зміг продовжувати розгляд справи та проводити інші засідання.

Про це «ЗіБ» повідомили у прес-службі Львівського апеляційного суду, в якому в провадженні перебуває цивільна справа за апеляційними скаргами відповідача Г. представника ПП «Санні», третіх осіб К., К. на заочне рішення Франківського районного суду м. Львова від 18.06.2018 у справі за позовом ТзОВ «Ресторан Беркут» до Г., третя особа ПП «Санні», К., К. про витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання права власності, вселення та відшкодування моральної шкоди.

Під час розгляду апеляційних скарг, після оголошення рішення, прийнятого колегією суддів за наслідками заявленого чергового відводу, мати відповідача, яка не є стороною у справі, вискочила на лавку в останньому ряду, викрикуючи, принесеним нею розкладним ножем порізала собі руки так переступаючи лавками по рядах, закривавленими руками кинулась на секретаря судового засідання, намагаючись вискочити у вікно.

Внаслідок таких дій жінки розгляд справи було зірвано, а також не відбулися інші судові засідання, призначені цією колегією суддів. На місце події були викликані працівники поліції та невідкладної медичної допомоги.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone