Звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка

герб, Андрій Деркач, Деркача

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
«ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»


№  357/2-15

Генеральному прокурору України
Луценку Ю. В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Віталійовичу!

З метою виконання депутатських повноважень щодо запобігання порушень конституційних прав громадян в діяльності органів державної влади та керуючись вимогами ст. 19 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати порівняльну статистичну інформацію за 2016 та 2017 роки (в цілому по країні та окремо по регіонах) про:

1. Кількість проведених негласних слідчих розшукових дій в кримінальних провадженнях, що розслідувалися слідчими органів прокуратури, МВС, СБУ, Державної пенітенціарної служби, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового і митного законодавства, а саме – передбачених наступними статтями Кримінального процесуального кодексу України:

– ст. 260 «Аудіо-, відеоконтроль особи»;

– ст. 262 «Огляд і виїмка кореспонденції»;

– ст. 263 «Зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж»;

– ст. 264 «Зняття інформації з електронних інформаційних систем»;

– ст. 267 «Обстеження публічно недоступних місць,іншого володіння особи»;

– ст. 269 «Спостереження за особою, річчю або місцем»;

– ст. 270 «Аудіо-, відеоконтроль місця».

2. Кількість проведених оперативно-технічних заходів – зняття інформації із транспортних телекомунікаційних мереж та оперативних заходів – візуальне спостереження за особою оперативними підрозділами МВС, СБУ, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства в рамках заведених оперативно-розшукових справ відповідно до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність»;

3. Кількість порушень законів, допущених під час проведення негласних слідчих розшукових дій та оперативно-розшукових заходів слідчими і працівниками уповноважених оперативних підрозділів МВС, СБУ, Державної пенітенціарної служби, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового і митного законодавства, та які за цими порушеннями прийняті процесуальні рішення;

4. Кількість осіб, які проходили в якості підозрюваних, обвинувачуваних (ст. 42 КПК України) у кримінальних провадженнях, що розслідувалися слідчими органів прокуратури, МВС, СБУ, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового і митного законодавства та запобіжні заходи (ст. 176 КПК України), вжиті стосовно зазначених осіб, а саме:

– особисте зобов’язання;

– особиста порука;

– застава;

– домашній арешт;

– тримання під вартою;

5. Кількість проведених обшуків в осіб, які проходили у кримінальних провадженнях в якості підозрюваних, обвинувачуваних.

Про результати розгляду мого звернення прошу повідомити мене в порядку й терміни, визначені ч. 2 ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України».

 

З повагою,
А.Л. Деркач

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone