Звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

герб, Андрій Деркач, Деркача

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
«ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»


№  357/2-14/3

Голови
Верховної Ради України
Парубія А. В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Андрію Володимировичу!

З метою захисту свободи слова, як цінності, без якої не може існувати українська демократія, групою небайдужих журналістів підготовлено колективне звернення до керівників дипломатичних представництв США та європейських країн в Україні з проханням сприяти організації круглого столу, під патронатом парламенту США, ПАРЄ, Ради Європи та Європарламенту. Вказаний лист-заяву залишено відкритою для підписання, до якого щоденно долучаються журналісти, громадські діячи, депути та інші небайдужі громадяни.

З огляду на вищевказане, керуючись статтею 86 Конституції України та статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», направляю Вам для відома і реагування вищевказаний відкритий лист-заяву з метою вжиття заходів згідно повноважень, направлених на припинення здійснення тиску на ЗМІ та дійсного встановлення свободи слова в Україні.

Про результати розгляду звернення, прошу повідомити мене в порядку й терміни, визначені ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України».

Додаток:

1. Відкритий лист-звернення журналістів, громадських діячів та депутатів на 4 арк.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone