Заборонено забороняти

ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ

Міжфракційне депутатське об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» ставить за мету виявлення, вивчення та запобігання фактам порушення Конституції України, законів України та міжнародних зобов’язань України

Детальніше про мету

ОФІЦІЙНА ПЛАТФОРМА ДЕПУТАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Діяльність

Вся діяльність
НОВИНИ

Права людини в Україні


Моніторинг ситуації з правами людини в Україні (квітень–липень 2017 року)

Наступ держави на свободу слова в усіх її формах прийняло воістину загрозливих розмірів: закривається загальнодержавна телекомпанія, заарештовують головних редакторів найбільших опозиційних ЗМІ країни, громадянам перекривають доступ до найбільш поширених соціальних мереж.

Перейти

зала засідань комітету з прав людини оон
сітка
Моніторинг дотримання конституційних прав людини в Україні за 2016 рік

2016 рік у сфері прав людини був вкрай важким для України. Наростає обсяг проблем в державному управлінні, відчувається явна втома населення від АТО і щоквартально, протягом трьох років піднімаються тарифи, що ставлять цілий ряд категорій громадян за межу виживання.

Перейти

Люстрація в Україні: експертний висновок

Чинне люстраційне законодавство України порушує права та свободи людини. Мова не йде про так зване м’яке право, консультативні рішення міжнародних організацій чи відповідність європейським цінностям. Очевидним є порушення Україною власних правових зобов’язань як члена Ради Європи.

Перейти

зала засідань комітету з прав людини оон
Room_XX,_Palais_des_Nations_(6309176597)_(2) (2)
Закон “Про очищення влади”: висновок Венеціанської комісії

Люстрація не повинна замінити собою структурні реформи, спрямовані на зміцнення верховенства права та боротьбу з корупцією, однак може доповнити їх як надзвичайний захід самозахисту демократії у тій мірі, що вона поважає європейські стандарти в галузі прав людини та верховенства права.

Перейти

Порушення права на приватність в Україні

В Україні часто ігнорується право на приватнісь, важливе право для нормального життя кожної особи, що не відповідає світовим тенденціям та європейським стандартам.

Перейти

верховна рада
Порушення прав парламентарів в Україні

Члени парламентів в усіх цивілізованих країнах світу користуються особливою повагою та рядом додаткових прав, оскільки вони є прямими представниками громадян, а їхні повноваження делеговані їм безпосередньо народом. На жаль, останнім часом в Україні нехтування правами парламентарів стало нормальною практикою. Особливо яскраво дане явище проявляється щодо опозиційних народних депутатів.

Перейти