Ігровий автомат Book of Gold

Відправляйтеся на пошуки прихованих багатств пірамід в Book of Gold: Classic, слоті з 5 барабанами і 10 лініями виплат від Playson.

Цей древній єгипетський тематичний слот простий, будь-який український новачок зможе без проблем розібратися. Єдина особливість - раунд безкоштовних обертань, де 1 спеціально обраний символ розширюється, щоб заповнити весь барабан, коли він падає.

Игровой автомат Book of Gold

Грайте в цю гру з високою дисперсією на всіх пристроях від 20 до 100 фунтів за спін. З огляду на те, що це слот з золотом в назві, це стильний, стриманий дизайн. На задньому плані ви побачите піраміди і пустелю. На барабанах з золотими краями - звичайний асортимент менш значущих королівських символів і потенційно більш корисних ієрогліфів.

Символи та функції

Вони включають в себе хрест Анкх і очей Ра, які пропонують виплати, в 75 разів перевищують вашу ставку на лінію виплат. За ними йде пташиний бог Хорус, який в 200 разів збільшує вашу ставку. Найбільшим платником є єгипетська королева, яка виграє в 1, 10, 100 або 500 разів більше вашої ставки, якщо вам вдасться виграти 2, 3, 4 або 5 в комбінації.

Центральне місце займає символ Золота книга. Вона діє як дикий символ і розкид. Замінює всі стандартні символи, але також може активувати функцію безкоштовних обертань.

Після виплати, в 2, 20 або 200 разів перевищує вашу загальну ставку, ви продовжуєте розігрувати 10 безкоштовних обертань. Перш ніж почнуться ці безкоштовні обертання, відкриється «Золота книга» і випадковим чином вибере символ.

Цей розширюючий символ буде заповнювати барабан, коли випаде. Ви можете повторно запустити функцію до 4 разів, щоб отримати до 50 безкоштовних обертань.

Якщо вам не вистачає різноманітності в ігровому процесі, то ви не знайдете його тут. Те, що ви знайдете, це проста, але супер волатільна гра. Це неймовірно високий інтервал дисперсії, так що будьте обережні - ви можете виграти в 5000 разів більше ставки на кожному обертанні.

Вердикт

Якщо вам подобається єгипетська тема, прямі риси і неймовірна різниця, то це те, що ви знайдете в «Книзі золота: Класика». Чесно кажучи, це ще один клон Book of Ra Deluxe - так що я б вважав за краще зіграти в класику Novomatic, оскільки з неї скопійовано багато інших слотів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.