Ігровий автомат John Hunter і Tomb of the Scarab Queen

John Hunter і Tomb of the Scarab Queen - це відеослот з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 25 фіксованими лініями виплат. Виграші присуджуються за три-п'ять співпадаючих символів в рядку тільки зліва направо. Ваша подорож до Єгипту можливо на настільному комп'ютері, мобільному телефоні або планшеті, починається з 0,25 кредитів і досягає 125 кредитів за спин.

Гра має середню волатильність з RTP за замовчуванням 96,50%.

John Hunter

Величезна пустеля і піраміди на заході знаходяться на тлі складно прикрашеного ігрового вікна. Джон Хантер і Королева Скарабеїв відіграють помітну роль на барабанах, в той час як типовий єгипетський саундтрек забезпечує додаткову напруженість для ігрового процесу.

Карткові королівські особи від J до A, відмічені стародавніми ієрогліфами, знаходяться в нижній частині таблиці виплат, в 4 рази перевищуючи вашу ставку за одну єдину п'ятірку. За ними слідують сумка дослідника, кобура з пістолетом, статуя Анубіса і сам Джон Хантер. Хіт п'ять на лінії, дає виграти 5x до 32x вашої ставки.

Королева Скарабеїв - це дикий символ, що з'являється тільки на барабанах з другого по п'ятий і замінює всі звичайні символи оплати. Піраміда, зазначена самим словом, є скатер, який з'являтиметься тільки на барабанах 2, 3 і 4. Скарабей, приземляється на барабани з першого по четвертий, - це грошові символи, а на п'ятому барабані він може приймати п'ять різних кольорів і діяти як множник, перепочинок або збір символів.

Особливості слота Джон Хантер і гробниця королеви скарабея

Хоча в основній грі можливі значні виграші через складених джокерів, велика частина потенційних можливостей зберігається в двох бонусних функціях. Ваша ставка може бути збільшена в 10 500 разів.

Функція збору грошей запускається, коли хоча б один символ грошей скарабея приземляється в будь-якому місці на барабанах з 1 по 4, а символ збору - на п'ятому барабані. Кожен грошовий символ відображає випадковий грошовий виграш від 1x до 50x вашої ставки.

Extra Collect: відображає випадковий грошовий приз, який буде додано до вартості кожного грошового символу в полі зору до того, як він буде доданий і оплачений.

Збір множника: відображає випадковий множник від х2 до х25, який застосовується до значення кожного грошового символу в полі зору до їх додавання і оплати.

  Розширення збору: всі барабани, що містять хоча б один грошовий знак, будуть розширюватися, щоб покрити весь барабан грошовими символами. Кожен отримає випадковий грошовий приз до того, як будуть додані всі виплачені гроші.

Вердикт

Випущений в 2017 році, Wolf Gold був першим слотом від Pragmatic Play з функцією збору грошей і з тих пір є одним з найпопулярніших слотів від цього розробника. Цей слот збільшує потенціал виграшу з 2500 до більш ніж 10000 раз від вашої ставки, хоча він зберігав середню волатильність. Хороший варіант для гравців України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.