Ігровий автомат Solar Temple

Playson знову відправляється до Південної Америки зі своїм ігровим автоматом Solar Temple. Вони були там раніше, так як в їх портфоліо також є гра під назвою Solar Queen, яка, схоже, пов'язана з цією. Ми бачимо деякі з найвищих виплат, доступних в ігровому автоматі Playson, разом з парою відмінних функцій, докладніше про них нижче.

Solar Temple

Функція прогресивного множника

Якщо символ сонця потрапить в положення, яке вже є вогненної рамкою, то буде задіяний динамічний множник. Кожне сонце збільшує цей множник на 1x. Будь-які множники скидаються на 1x після 10-го обертання в циклі.

Функція безкоштовних обертань

При появі символу розкиду ( «теокаллі» або ацтекська піраміда) на барабани 1, 3 і 5 на одному і тому ж обертанні, активується інше головне додаткова пропозиція в Сонячному храмі - функція безкоштовних обертань.

Потім ви отримаєте 10 безкоштовних обертань. Геймплей тут трохи відрізняється від основної гри. Кожен раз, коли приземляється символ сонця, він автоматично перетворюється в дикий. Ці джокери липкі і фіксуються на місці для будь-яких безкоштовних обертань.

Слот Сонячного Храму RTP, деталі і ліміти ставок

Машина з 5 барабанами і 4 рядами, використовувана в Solar Temple, пропонує 20 ліній виплат. Ставки починаються з 20 пенсів за обертання, збільшуючись до максимуму в 100 фунтів за обертання для гравців з надзвичайно великими кишенями.

RTP в Сонячному храмі становить 95,22%, що ставить його на низький рівень. Максимальний виграш за спин складає 20 000х вашої ставки, яку можна отримати за допомогою множників.

Незважаючи на полум'яну тему, Сонячний Храм не такий яскравий, як можна було очікувати. Дисперсія знаходиться в середньому діапазоні, підштовхуючи до високої категорії.

Натисніть кнопку A під барабанами, щоб налаштувати Автогри. Тут ви зможете змінити додаткові параметри, включаючи ліміти виграшів і програшів.

Все, що ми написали про настільної версії Solar Temple, відноситься і до мобільної версії. Барвистий дизайн тут приголомшливий. Яскраві, сміливі зображення дуже добре працюють на пристроях з маленьким екраном. Інтерфейс гри на мобільному телефоні трохи відрізняється, але все, що ви можете робити з комп'ютером, ви зможете робити з мобільними і планшетними версіями.

Аудіо та відео в грі Solar Temple

Ми були дуже вражені дизайном Сонячного Храму. Образи яскраві і барвисті, але також намальовані різко і дуже чітко. Це дуже приваблива комбінація.

Найкориснішим символом є ацтекська жінка, яка носить чудове зелене плаття і головний убір з пір'ям. Отримайте 2, 3, 4 або 5 її в комбінації, і ви можете розраховувати на винагороду в розмірі 0,1, 1, 2,5 або 10 від вашої загальної ставки. Ті ж самі суми пропонуються від дикого символу.

Натисніть на кнопку i в нижній частині барабанів, щоб отримати доступ до таблиці виплат. Там все описано дуже ясно і надана вся необхідна інформація, яка вам знадобиться.

Вердикт

Мені дуже сподобався Сонячний Храм. Перші враження від барвистого дизайну поєднувалися з незвичайним ігровим процесом. Думаю, гра зайде багатьом геймерам України.

Головною визначною пам'яткою є максимальний виграш в 20 000 ставок. Цикли з 10 обертаннями можуть стати досить захоплюючими, особливо якщо вам вдасться викласти пристойну кількість Flaming Frames на початку блоку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.