Ігровий автомат Ice Pirates

Ice Pirates - це новий і оригінальний погляд на стандартну піратську тему від Endorphina. На цей раз морські найманці обміняли тепло тропічних морів на замерзлий Північний полюс.

 

Налаштування просте: всього 5 барабанів і всього 10 ігрових ліній, на які можна робити ставки. Але не думайте про Ice Pirates як про маленький нудний ігровий автомат, ігровий процес компенсує гадану простоту нааштувань.

Отже, без зайвих слів, давайте детально розглянемо цей ігровий автомат.

Ice Pirates

Основне

З огляду на те, що дія Ice Pirates відбувається на піратському кораблі, що пливе в Північному Льодовитому океані, ви вправі очікувати, що буде багато айсбергів і температура нижче нуля. Як гравець, ви отримуєте вид з передньої палуби корабля, дивлячись на море під зоряним нічним небом. Синій і білий є домінуючими кольорами. Корабель м'яко пливе, а випадкові риби вистрибують з води, але через кілька секунд замерзають.

В цілому атмосфера тиха і спокійна, чутні тільки звуки скрипучого корабля і декількох літаючих чайок.

Як завжди, Endorphina відмінно попрацювала над налаштуванням гри і створила правдоподібну і цільну атмосферу. Так, тихо і спокійно, але дана дія починається, коли ви натискаєте кнопку Spin!

Функції та символи

Команди в Ice Pirates прості, і ви освоїте їх в найкоротші терміни. Почніть з установки бажаної гідності монети, клацнувши значок монети в верхньому лівому кутку. Ви можете вибрати значення від 0,01 до 5. Потім перейдіть в нижню частину ігрового екрану, щоб вибрати, скільки монет ставити на наступне обертання, за допомогою відповідних стрілок вгору та вниз. Останній крок - активувати від однієї до 10 ліній виплат, для цього подивіться на відображення ліній праворуч.

Або крутіть барабани один раз, або натисніть кнопку «Авто», щоб гра тривала без перерв. У режимі одиночного обертання у вас буде можливість натиснути кнопку «Прийняти ризик» і спробувати подвоїти свій останній виграш, обійшовши комп'ютер в картковій грі на вгадування. Грайте скільки завгодно раз, але пам'ятайте, що через одну помилку ви все втратите!

На барабанах Ice Pirates є 12 різних основних символів, а також додаткова категорія, за яку дають багато золота. Ми починаємо з нижньої частини таблиці виплат ігрових автоматів з звичайних гральних карт: від 10 до туза, заморожені наскрізь, але все ще живі. Потім ми переходимо до рудоволосої дівчині-пірата, пінгвіна-пірата і білого ведмедя.

Останні два символи особливі. Найцінніший з них - це Капітан, комбінація з чотирьох - ігровий джекпот. На додаток до цього, капітан також замінює всі інші символи! Ну, крім одного: Черепа, який є значком розкиду. Три або чотири з них в будь-якому місці екрану викликають не тільки грошовий приз, а й 12 безкоштовних обертань.

Все це дуже захоплююче, але є ще один важливий елемент ігрового процесу, про який нам потрібно поговорити.

Таємнича п'ята котушка

Останній барабан дійсно особливий в Ice Pirates. Він не містить ніяких символів, про які ми згадували раніше, а замість цього містить множники. Це пляшки і фляги з прикріпленою до них биркою, що вказує їх цінність: x2, x3 або x5. Будь-яка виграшна комбінація з множником наприкінці ігровій лінії відповідно збільшується! Але будьте обережні, деякі множники заморожені і не спрацюють.

І останнє, але не менш важливе: під час безкоштовних обертань вводяться два додаткових множника: x10 і x20! Ви можете собі уявити, як високо ви можете піднятися з множником, доданим до цінної комбінації символів.

Вердикт

Ice Pirates привносить оригінальний поворот в класичну піратську тему, солідну графіку і інноваційний ігровий процес. Наявність множників при кожному обертанні, навіть під час звичайної гри, додає елемент несподіванки при кожному обертанні і робить гру дуже цікавою. Не так багато ліній виплат, на які можна робити ставки, що трохи обмежує вашу свободу, але нехай це не заважає вам спробувати Ice Pirates!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.