Lord of the Ocean від Novomatic

Грати в Володаря океану дуже просто. Якщо ви вже грали в ігрові автомати в казино, то вам легше буде зрозуміти механіку. Є багато доповнень, які може запропонувати гра, в порівнянні зі звичайними фізичними ігровими автоматами.

Але навіть з додатковими функціями, в Лорд Океану легко грати. Навіть українські новачки, у яких немає досвіду гри на ігрових автоматах, які не будуть ламати голову, намагаючись зрозуміти ігрову механіку.

Lord of the Ocean

Як грати

По-перше, гравець повинен вибрати ставки, які він або вона готові платити в кожному обертанні. На даний момент таблиця доступних ставок становить 10, 20, 50, 100, 200, 500 і 1000. У залежності від схильності гравця до ризику, він чи вона може ризикувати і почати з меншою ставки або отримати більш високий заробіток, збільшуючи її.

Наступне, що потрібно зробити в ігровому автоматі «Володар океану», - це вибрати кількість ліній ставок. Ви можете вибрати лінії ставок від 1 до 10, причому 10 - це найбільша кількість можливих комбінацій.

Символи та виплати

   Після установки ставок і ліній виплат, включити гру і розкрутіть барабан. У грі використовуються три типи плиток, перший - це алфавітні плитки, які є найбільш поширеними, але найменш прибутковими в грі. Далі у нас є скарби і тайли Мерман, які стоять в 7 разів більше, ніж звичайні символи. Нарешті, у вас є Лорд і Леді Океану, які коштують більше, 30x і 13x, відповідно.

Символ Scatter - це особливий різновид, яка використовується в відеослоті Lord of the Ocean. Це створює велике хвилювання в грі через його особливого ефекту при появі на екрані: заміна всіх інших символів відповідно до виграшної лінією. З символом Scatter у гравців більше шансів на перемогу.

Ще одна причина полюбити Scatter Symbol - активація гри «Володар океану». Якщо після обертання на екрані з'явилося три або більше символу розкиду, гравець може отримати десять обертань абсолютно безкоштовно.

Тема слота і саундтрек

Грати в ігровий автомат Lord of the Ocean весело, почасти через його анімації і схем звукового супроводу. У кожному обертанні ви почуєте фрагмент 8-бітної музики, який нагадує про те, що ви граєте в старій портативній системі. Фон і більшість квітів сині, що не дає втоми при погляді на екран. Символи не використовують сміливі колірні комбінації, які можуть заплутати деяких гравців. Хоча графіка проста, гра не виглядає похмуро і дуже приємна.

Вердикт

В цілому, ця гра має середню і високою волатильністю, що означає, що правильна стратегія - грати повільно і збирати більше грошей.

Це дуже хороший онлайн ігровий автомат через символу розкиду, який не тільки дає вам вигравати більше грошей, але і заробляє безкоштовні обертання. Це ідеальна гра для тих, хто тільки починає грати в азартні ігри і хоче насолодитися гострими відчуттями і веселощами, але поки не хоче робити величезні гри.

Якщо вас не приваблює повільна гра або тема океану, то ця гра не для вас, ви можете зіграти в Книгу Ра, ще одну гру від Novomatic.

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.