Lucky Streak 2 від Endorphina

У порівнянні зі своїм попередником, відеослот змінився тільки технічно, а зовнішній вигляд повністю відображає класичну тему. Він сподобається тим гравцям України, хто любить «стару школу» і готовий піти на жертви заради ностальгії.

Дизайн слота Lucky Streak

Lucky Streak 2  Endorphina

Поява Lucky Streak 2 запалить вогонь у серці будь-якого гравця, завдяки використанню полум'я на задньому плані. Всі інші компоненти інтерфейсу можна назвати оригінальними, оскільки осередки закриваються звичайними фруктами, а панель управління знаходиться внизу. Інший тип розташування кнопок відноситься тільки до мобільної версії гри, яку можна завантажити на будь-який пристрій, що підтримує HTML5. У новому слоті, як і у всіх попередніх, незмінно красива і ретельно промальована графіка HD. Яскраві зображення фруктів на барабанах, весела музика, легкий ігровий процес і сильна динаміка сприятимуть позитивному настрою і захоплюючій грі..

Символи

Переважна більшість символів онлайн-слота Lucky Streak 2 утворюють один і той же ланцюжок графіки. Виняток становить один Скаттер. Scatter - це золота зірка, що з'являється на екрані в будь-якій позиції, здатна довести виплати до 2500 х.

Ще один спосіб збільшити свій прибуток в слоті Lucky Streak 2 - це режим «Risk Game», який слот пропонує вибирати після кожної перемоги. Тут процедура розіграшу будується навколо вибору карт на столі у дилера.

Якщо номінальна вартість карти гравця вище, то виграш подвоюється, і так може тривати до 10 разів.

Характеристики

Lucky Streak 2 виглядає навіть простіше, ніж перша версія. Поле отримало схему 5x3, а кількість активних ліній скоротилося до 5. Дотримуючись правил, на початку раунду користувач вибирає загальну кількість монет 1 - 50 і номінал 0,01 - 1.

Перемоги трапляються кожен раз, коли в напрямку лінії будується комбінація з 3, 4 або 5 однакових символів. Scatter Pays Є спеціальні скаттери, вартість яких знаходиться в наступному діапазоні: 3 зірки - х100; 4 зірки - х500; 5 зірок - 2500

Безкоштовні спіни

Бонуси слота Lucky Streak 2 представлені у вигляді одного режиму «Gamble», який підсвічується кнопкою «Risk Game» кожен раз, коли відбувається виграш. Гравці ризикують втратити свої гроші в цьому режимі, якщо вони вибирають карту нижче, ніж карта дилера.

Класика завжди популярна. Endorphina змоделювала традиційну ігрову атмосферу, додавши кілька вогненних ефектів в Lucky Streak 2. Це занурить гравців в світ ностальгії, викликаючи позитивні емоції і змушуючи їх серця битися швидше.

Вердикт

Важко зрозуміти мотивацію компанії Endorphina, яка послідовно випускає класичні слоти. Тим, кому подобається цей формат слотів, буде приємно дізнатися, що третя і остання частина цієї серії вийде скоро.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.