Rise of Ra від EGT

Кожен виробник програмного забезпечення регулярно повертається до теми стародавнього Єгипту. В ігровий автомат Rise of Ra грають на п'яти барабанах, які розташовані на тлі єгипетських пірамід. Можна зробити ставку на 15 виграшних ліній.

Як грати в Rise Of Ra

Перед початком налаштуйте наступні параметри:

  1.  Кількість виграшних ліній 
  2. Розмір ставки
  3. Кількість ліній з обох сторін барабана. Для того, щоб змінити їх кількість, потрібно натиснути на відповідний номер.

Ви можете вибрати 1, 5, 7, 10, 15 виграшних ліній - на них можна збирати збігаються символи для формування виграшних послідовностей.

Як і в інших безкоштовних ігрових автоматах, розмір ставки на лінію визначається за допомогою кнопок, розташованих в нижній частині ігрового поля. Панель містить числа 15, 30, 75, 150, 300. Це розміри можливих ставок. Натиснувши на будь-яку з них, ви робите ставку відповідного розміру. Відразу після цього барабани починають обертатися.

Інтерфейс

Win - поле показує розмір виграшу на поточному спіні. Last Win - перемога під час останнього обертання Gamble - ця кнопка запускає раунд Gamble.

Додаткові налаштування

Як і в тих випадках, коли ви граєте в ігрові автомати, тут можна включити Автогру. Кнопка оранжевого кольору з двома стрілками. Коли запускається автоматичне обертання барабанів, вона стає червоною. Ви можете натиснути її, щоб зупинити Автогри.

  • Синя кнопка з динаміком дозволяє вмикати / вимикати звук.
  • Зелена з 4 стрілками запускає повноекранний режим.
  • Синій ключ з буквою «i» відкриває таблицю виплат.
  • Фіолетова з зображеним на ній будинком використовується для виходу з гри.

Бонусні ігри

Якщо користувач виграє в ігровому автоматі, він отримує шанс збільшити виграш. Щоб використовувати його, натисніть кнопку Gamble. Потім відкривається вікно раунду - ви побачите карти, миготливі червоним і чорним. Ви повинні вгадати, якого кольору карта з'явиться.

Також на екрані є параметр: Gamble To Win - показує, скільки кредитів гравець може виграти, якщо він правильно вгадує колір карти. Якщо ви вибрали правильний колір, то з'явиться нова карта. Цей процес триває, поки гравець не вибере неправильний колір. Сума виграшу відображається в вікні Win.

Якщо гравець хоче зупинити гру на ризик, він може натиснути кнопку «забрати». Незалежно від того, чи вибрав він безкоштовні ігрові автомати для веселощів або гру на реальні гроші - в обох випадках приз перекладається на його баланс і починається новий раунд

Безкоштовні спіни

Якщо на барабанах три або більше Скаттери, гравець отримує 15 безкоштовних обертань. За них сума виграшу збільшується в три рази. З'явиться повідомлення: «Натисніть Старт, щоб запустити бонусну гру». Після цього починається раунд. Це не можна зупинити.

Якщо 3 або більше скаттери з'являться знову, то до вже отриманим будуть додані 15 безкоштовних обертань.

Джекпот

У цьому ігровому автоматі є джекпот, який запускається випадковим чином. Сам він складається з 4 рівнів.

Вердикт

В цілому, ще один вражаючий продукт від EGT, який продовжує раз по раз надавати якісні відеослоти. Рекомендуємо спробувати всім любтелям автоматів в Україні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.