Supreme Hot від EGT

Як бачимо, для творців відеослоти «Supreme Hot» найголовнішим бажанням було доставити користувачеві радість і подарувати йому легкий і приємний відпочинок. Supreme Hot від Euro Games Technology - дуже яскравий слот. Велика кількість квітів і якість його графіки вражають з першого моменту.

Тому всім буде приємно подивитися на зображення стиглих фруктів, згадуючи літо і запах саду.

Геймплей і призи

Візуально машина дуже приваблива. Кольори його картинок приємно контрастують з сірим фоном екрану. Інтерфейс Supremes є традиційним для машин EGT. Така сталість полегшує користувачеві управління грою.

У верхньому лівому кутку ви можете знайти пару важливих кнопок: зміна прапорів визначає мову; напис «Таблиця виплат» відкриває інформацію про виграшні комбінації. Чотири табло з картковими мастями показують, як накопичуються чотири рівні джекпоту.

До речі, представлений слот наділений ігровим полем з трьома барабанами. У нижній частині розташовано табло з розміром вашого балансу і кнопки з варіантами ставок (5/10/25/50/100), які дають початок обертанню барабанів.

Ви можете запустити барабани двома різними способами: використовуючи кнопки автозапуску і ручного запуску. Другий перетворюється в «Стоп» під час обертання і допомагає зупинити гру. Кнопка «Вихід» повертає користувача в список ігор, пропонованих казино.

Створюючи гру, розробники постаралися зробити її максимально зручною для гравця. Отже, будь-який користувач має можливість вибрати зручну для себе мову для ігрового меню. Всі правила і інформація про символи будуть автоматично переведені на вибрану мову.

Всі 27 ліній ігрового автомата постійно активні в грі. Тому ви можете відразу вибрати розмір своєї ставки (варіанти 5, 10, 25, 50, 100 кредитів). Вам просто потрібно зловити символи на ігрових лініях і радіти виграшами.

Особливості та бонуси

Кожен виграш може бути подвоєний. Для цього вам потрібно натиснути кнопку «Gamble» після успішного обертання. Машина запропонує вгадати колір закритою карти. У грі передбачено 4 джекпоти. Всі вони є прогресивними, в залежності від того, скільки ви ставите.

Чим більше ви граєте, тим більше стає розмір вашого джекпоту. Коли ви отримаєте право виграти, вам потрібно буде вибрати 3 карти однієї масті з 12.

Найбільш високооплачуваний джекпот - це піковий джекпот. Більш того, якщо ви отримаєте на барабанах 9 символів з однаковим фруктом, то всі ваші виграші будуть виплачені в подвійному розмірі!

Вердикт

Я впевнений, що вам сподобається грати в слот Supreme Hot, тому що є одна річ, яку компанія, яка розробила цей автомат вкладає в кожен свій продукт-це те, що EGT славиться тим, що дає кожному зі своїх слотів унікальну тему і унікальну гру Тому, якщо ви шукаєте абсолютно унікальний ігровий автомат в Україні на сьогодні, то ви знайшли підходящий варіант.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.