Ігровий автомат Chimney Sweep

Chimney Sweep - це, мабуть, один з найоригінальніших ігрових автоматів з точки зору ігрового всесвіту. Чи не багато розробників могли б зробити ставку на слот, натхненний сажотрусом, але ендорфіна зробила це.

Гра ведеться на п'яти барабанах і десяти лініях виплат. Це може здатися мінімалістичним, але у Chimney Sweep є кілька приємних сюрпризів.

Давайте подивимося на це єдине в своєму роді творіння ближче ...

Chimney Sweep

Осінь в Європі

Сажотрус явно розташований в старому європейському місті. Фон повний прекрасних деталей: яскраво-синє небо, по якому зрідка пролітають птиці, помаранчеве осіннє листя, м'яко рухаються на вітрі над безліччю черепичних дахів. Це надає грі незвичайне відчуття, досить приємне і розслабляючий для гравців.

Endorphina виконала величезну роботу, створивши цілісну всесвіт для незвичайної теми; на це дуже приємно дивитися. Але вам, ймовірно, цікаво дізнатися про реальний ігровому процесі Chimney Sweep, і цього ми торкнемося в наступному розділі.

Основне

Налаштування гри будуть вам знайомі, якщо ви раніше грали в ігрові автомати Endorphina. Існує три основних параметри, на які слід звернути увагу, перш ніж крутити барабани. Установка вартості монети - перший крок, ви можете задати значення, клацнувши на значок монети в верхньому лівому кутку ігрового екрану. Ваш загальний кредит буде автоматично скоректований відповідно до обраної вами вартістю монети.

Перейшовши в нижню частину екрану, ви зможете вибрати, скільки монет покласти на стіл для вашої наступної ставки, а також на скільки з 10 потенційних ліній виплат ви готові зробити ставку. Натисніть на відповідні стрілки і відобразіть, щоб змінити кожну настройку. І це все: ви готові! Прокрутіть барабани один раз або натисніть кнопку «Авто», щоб комп'ютер подбав про обертання за вас.

Щасливі символи

У списку виграшних таблиць Chimney Sweep ви знайдете 12 значків, всі вони ретельно промальовані і добре вписуються в загальну структуру гри.

Список починається з звичайних гральних карт, від 9 до туза в порядку зростання вартості. Ці низькі символи мають елегантний пишний сріблястий шрифт.

Перелік символів вище починається з Підкови, флюгера у формі півня, веселки над дахами міста, синього птаха і свині, що тримає в роті чотирилисник. У вас також буде можливість подвоїти свій приз, натиснувши кнопку «Прийняти ризик»: почнеться окрема проста карткова гра проти комп'ютера. Знайдіть карту, яка вище, ніж та, яка була показана на початку, і це перемога! Щоб поводитися обережно, оскільки неправильний вибір означає, що ви втратите весь виграш.

І останнє, але не менш важливе: останні два символи - це безперечно ті, за якими повинен стежити будь який амбітний гравець.

Значок «Камін» - це карта Scatter в Chimney Sweep. Вам потрібно, щоб на екрані було як мінімум два Каміна, щоб почати збільшувати свій банк. Однак найцікавіше починається з трьох і більше з них не тільки тому, що ваші виграші будуть значно більше, але і тому, що вони викличуть бонус 15 безкоштовних обертань, протягом якого всі ваші виграші автоматично множаться на три. Уявіть собі можливості!

І, нарешті, королева гри - сам Сажотрус: молодий жіночий персонаж, одягнений в чорне і з бездоганною посмішкою. П'ять таких на лінії виплат, і джекпот - ваш! Вона також замінить будь-який інший символ, крім Камінів, оскільки вона також є в дикій грі.

Вердикт

Chimney Sweep від Endorphina перенесе вас у всесвіт, яку не покажуть інші ігрові автомати: димоходи й міські дахи. Результат цікавий і оригінальний, хороша гра для початківців завдяки своїй простоті.

Однак найбільш прибуткові комбінації порівняно менш численні, що українські гравці також повинні враховувати.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.