Ігровий автомат Golden Ark

Стародавній Єгипет давав багато натхнення розробникам онлайн слотів в минулому, і, без сумніву, ця тенденція збережеться і в майбутньому - і це добре, якщо вони можуть відповідати якості таких ігор, як Golden Ark. Це ще один слот від Novomatic з давньоєгипетської тематики і RTP, що становить 95,10% .

Він поєднує в собі деякі традиційні звукові ефекти, високоякісну графіку, «Gamble» - раунд безкоштовних обертань.

Golden Ark

Ігровий процес

Golden Ark - слот з п'ятьма барабанами з трьома рядами і до десяти виграшних ліній. Барабани обертаються в якихось пишних золотих рамах, в той час як фон являє собою вид пірамід під нічним небом між двома гігантськими колонами.

У грі 5 барабанів і 10 ігрових ліній. Графічно це краще, ніж класичний Book of Ra Deluxe з дуже схожою функціональністю. У Золотому Ковчегу ви приєднаєтеся до красивого і зухвалому археологу в пошуках стародавніх скарбів на землі фараонів.

Golden Ark має середню або високу дисперсію (як Book of Ra Deluxe), що гравцям дуже подобається. У нього найкраща графіка, так що, скажімо, гра так само хороша, якщо не краще, ніж флагманська гра Novomatic. Сподіваюся, ви зможете виявити втрачені скарби пірамід в цій грі.

Символи та функції

До символів високої цінності відносяться наша безстрашна жінка-дослідник / расхіттіль могил і три зображення різних богів, Ра, Анубіс тощо. 10, J, Q, K і A складають більш низькі значення. Дикий символ представлений великою книгою, можливо, «Книгою мертвих», і він замінить всі інші, крім символу розкиду «Око Гора» щоб сформувати виграшний комбо.

Функція безкоштовних обертань запускається при приземленні в будь-якому місці трьох символів розкиду (Ока Гора), за які ви отримаєте десять фрі спінів. Перед початком обертань один зі стандартних символів вибирається випадковим чином, і, коли він з'являється в виграшному комбо, він розширюється, щоб зайняти всі позиції на цьому барабані, це призведе до збільшення кількості виграшів. У цьому раунді можна виграти більше обертань, приземлився ще три символи розкиду.

Вердик

т Golden Ark - відмінне доповнення до довгих рядах ігрових автоматів в єгипетській тематиці з цікавими звуковими ефектами і привабливим ігровим процесом, що дає гравцям України спробувати щастя. Раунд безкоштовних обертань є найкращою можливістю збільшити свій банк.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.