Ігровий автомат Sweet Bonanza Xmas

Приготуйтеся до солодкої лихоманці в цьому святковому сезоні на слоті від Pragmatic Play. В Sweet Bonanza Xmas входять заморожені частування, які можуть доставити радісні сюрпризи, в 2100 разів перевищують вашу ставку в раунді безкоштовних обертань.

Деталі слота

Sweet Bonanza Xmas - це каскадний відеослот з сіткою 5 × 6, падаючими символами і платній механікою. Він може порадувати геймерів України на настільному комп'ютері або мобільному телефоні від 0,20 до 125 кредитів. Активація Ante Bet додасть 25% до ставки. RTP цієї гри із середньою і високою дисперсією встановлюється в діапазоні від 96,48 до 96,51%.

Sweet Bonanza Xmas

Спокійна зимова країна чудес зі сніговиками, іграшками та іншими сюрпризами - це відповідний фон для напівпрозорого ігрового вікна, завантаженого замороженими, покритими снігом цукровими цукерками і фруктами. Червоні і білі палички на паличці утримують безрамні котушки. Святковий саундтрек завершує захоплюючий ігровий процес, хоча він стає більш драматичним при великих перемогах.

У нижній частині таблиці виплат знаходяться банани, виноград, дині, сливи і яблука, від 2 до 10 разів перевищують вашу ставку за 12 або більше розкиданих співпадаючих символів. За ними слідують сині, зелені, фіолетові і червоні цукерки в різних формах. Хіт 12 або більше символів в будь-якому місці на барабанах, дає виграти від 12x до 50x вашої ставки.

Дикий символ з'являється тільки в безкоштовних спінах і виглядає як золота різдвяна дрібничка і позначена множником виграшу між х2 і х100. 

Sweet Bonanza Xmas, як і оригінальна Sweet Bonanza, являє собою каскадний слот. На початку послідовності обертання 30 символів падають зверху на сітку 5 × 6. Будь-яка виграшна комбінація оплачується і потім зникає, в той час як решта символи падають на дно, а нові символи падають, щоб заповнити порожні місця. Це продовжується до тих пір, поки після падіння не закінчаться перемоги. Всі виграші накопичуються і виплачуються до початку наступної послідовності обертань.

Ante Bet дебютує на ігрових автоматах

Досвідчені гравці дізнаються, що таке ставка Ante, і Pragmatic Play також інтегрували її в ігровий автомат Sweet Bonanza Xmas. Дві кнопки в лівій частині ігрового вікна дають вам дві можливості вибору ігрового процесу. Ви можете змінити свій вибір до початку будь-якого обертання в основній грі.

Особливості ігрового автомата Sweet Bonanza Xmas

Попадання чотирьох або більше Скаттер в межах однієї послідовності обертань викличе 10 безкоштовних обертань, які не можуть бути запущені як такі, але якщо на безкоштовному обертанні випало як мінімум три розсіювача, будуть надані додаткові п'ять безкоштовних обертань без обмежень. Крім того, ви можете купити цю функцію за 100-кратну ставку.

Під час цієї функції одна або кілька дрібничок з випадковим множником від х2 до х100 можуть приземлитися на барабани в послідовності обертання. Вони залишаться в ігровій сітці до кінця безкоштовного обертання.

Вердикт

Що ж, поїхали. Pragmatic Play «клонує» свої слоти, щоб випустити різдвяну версію. Інші, такі як NetEnt або Play'n GO, роблять це роками, і це досить успішно. Не дивно, що інші послідують такому прикладу. Тим не менше, гра сама по собі є одним з кращих творінь, коли-небудь створених Pragmatic.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.