Ігровий автомат Hooks Heroes

Приходьте, маленькі діти, давайте полетимо в країну, де у русалок є ікла. Ви отримаєте всі можливі бонуси в слоті Hook's Heroes. Це звучить трохи моторошно. Чесно кажучи, саме так ми ставилися до мобільного слоту Hook's Heroes, коли вперше почали грати.

Hooks Heroes

Коли ми відкрили цей слот говорили: «О, круто! Це схоже на сценічну п'єсу Пітера Пена, створену групою ... чарівних? ... Дітей ». За винятком того, що вони не чарівні. Вони зловісні.

Головний капітан піратів виглядає так, ніби виросте наступним американським психом, хлопець в окулярах на відстані одного кліка від того, щоб тримати частини людських тіл в своїй морозильній камері в підвалі, і товста дитина виросте, щоб стати чимось на зразок сексуального злочинця. І це тільки основні моменти. Жахливий, моторошний, страшний ...

Функції і бонуси

Таким чином, ми не закохалися в тему цього слоту NetEnt. Може бути, якщо ви думаєте про цей слот як про гру на Хеллоуїн, ви зможете насолоджуватися моторошними ефектами?

У цьому випадку те, що у вас є, є досить приємною, добре збалансованою машиною. Слот-гра Hook's Heroes може не утримувати вас на краю, як це може робити Джек Хаммер 2, але ви отримуєте 3 бонусних функції кожного разу, коли з'являються тільки 2 скатери, так що гра досить жвава.

Це триває лише один раз, але з'являються такі можливості часто, і кожен раз ви отримуєте проблиск надії, що одна з бонусних функцій слотів дасть вам щось пристойне.

Ці три функції, які ви спостерігаєте з двома скатерами, - ваш вибір під час безкоштовних обертань. Ми напишемо більше про них нижче, але, зрозуміло, нашим фаворитом стала піратська функція капітана.

Вона перетворює кожен окремий символ в скатера, що означає, що ви можете виграти, якщо на екрані з'являться три або більше однакових символи - і в значній мірі гарантує вам пристойний банк до кінця.

Любителі ризику, безсумнівно, будуть притягнуті до чорноокої русалки, яка дає вам можливий 4-кратний множник і можливу 180-кратну ставку ... тільки на виграш в одну лінію.

В цілому, відео-слот The Hooks Heroes Touch - це солідна, хоча і страшна гра з середньою дисперсією, яка дає вам непогані шанси і підтримує хід подій.

Внутрішньоігрові бонуси

Wild: Капітан є диким символом і замінює всі інші символи, крім скатера.

Скатери і безкоштовні спіни: скатер - дитина в костюмі.

Якщо ви отримаєте 2 скатери, ви отримаєте 1 безкоштовне повторне обертання, де одна з трьох бонусних функцій буде розподілена випадковим чином.

Ситуація стає більш цікавою, коли ви отримуєте 3 скатери, так як тепер у вас є вибір безкоштовних обертань і яку з трьох функцій ви хочете випробувати.

4 скатери дозволяють вибирати з 3-х елементів двічі, а 5 скатерів - 3 рази. Ви можете вибрати одну і ту ж функцію знову і знову або спробувати все три.

Особливості

Особливість феї: 7 безкоштовних обертань, в якій синя фея буде додавати від 2 до 5 додаткових диких символів в будь-якому місці на барабанах на кожному обертанні.

Функція Русалки: 10 безкоштовних обертань. Тут всі виграші множаться на 2, якщо виграш не включає в себе джокер, то в цьому випадку ви отримуєте множник 4x.

Особливість капітана: виграші (15 безкоштовних обертань) розраховуються на основі кількості видимих символів на барабанах (наприклад, скатерів), а не виграшних ліній. Під час цієї функції немає джокерів.

Вердикт

Якщо вам дійсно подобається той факт, що у вас будуть кошмари, в яких маленькі діти вбивають вас уві сні, додайте одну зірочку в огляд мобільного ігрового автомата Hook's Heroes.

Він не має великого потенціалу виграшу, як в слот-грі Piggy Riches, але ваші шанси на гідну виплату не є низькими, і ви відчуваєте, що вони можуть зробити вас щасливими після будь-якого обертання - тим більше, що вам потрібно всього 2 скатери, щоб отримати дійсно велику перемогу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.