Ігровий автомат Reel Rush

Мобільний слот Reel Rush простий як за функціями, так і по анімації. Але, як і у відеоіграх 90-х років, на яких цей слот заснований, ви відчуєте прилив радості, якщо будете крутити ці ігрові барабани.

Перед тим, як почати грати в Reel Rush Touch, переконайтеся, що навушники включені і гучність на потрібному рівні. Цей мобільний ігровий автомат приваблює саме своїми звуками. Дозвольте мені пояснити. Якщо ви дитина 80-х і 90-х, ви автоматично дізнаєтеся зовнішній вигляд Mario Bros. Якщо ви цього не зробите, але коли-небудь грали в відео-ігри на подібній платформі, ви, ймовірно, все одно оціните стиль. Додайте до цього популярну серед геймерів по всьому світу тему, присвячену солодощам.

Reel Rush

3125 способів виграти під час безкоштовних спінів

У цьому слоті Reel Rush немає величезної кількості бонусних раундів або функцій, ніяких складних міні-ігор або випадкових виграшів. Те, що у нього є, це захоплюючі Wild і багаторазове виграшне повторне обертання при будь-якому виграші.

Це особливість, яку вони дуже добре використовують в іншій грі, наповненій фруктами, більш простий, але в рівній мірі хороший, ігровий автомат з наклейками на 20 ліній.

Прекрасно працює для iOS і Android

Reel Rush не зробить вас неможливо багатими, але він забавний, розважає своїм енергійним хаосом.

Ми думаємо, що він, ймовірно, стане вашим фаворитом, так як цей ігровий автомат NetEnt добре збалансований, і нам вдалося отримати від теми 80х до 90х хорошу серію. Зазвичай варто чекати виграшу, в 50 разів більше вашої ставки.

Щедрі 97 відсотків повернення гравцям і від 45 до 3125 способів виграти. Ми вважаємо це одним з кращих мобільних слотів 2013 року.

Внутрішньоігрові бонуси

Wilds: Золота зірка Power-Up - це символ Wild, сяючий золотими променями світла, який завершує виграшну лінію. З'являючись на всіх барабанах, крім першого, цей символ замінює всі інші символи в грі і буде тим, хто дасть вам великі виграші, коли він покриє ігрове поле.

Free Spins Meter і Re-spins: у звичайній грі 45 ліній виплат. Кожен раз, коли ви виграєте, дошка відкривається, даючи вам більше ліній виплат за одне безкоштовне обертання, яке відбувається після кожного виграшу. Виграйте 5 разів поспіль, і ви відкриєте всю дошку.

Звичайна гра: 45 способів виграти

Безкоштовний Respin 1: 135 способів виграти

Безкоштовний Respin 2: 405 способів виграти

Безкоштовний Respin 3: 675 способів виграти

Безкоштовний Respin 4: 1,125 способів виграти

Безкоштовний Respin 5: 1875 способів виграти

Раунд безкоштовних обертань: Виграйте п'ять разів поспіль, і ви будете винагороджені 8 безкоштовними обертаннями і повністю відкритою дошкою. В цілому це 3125 способів виграти в цьому 5-ти барабанному 5-рядном слоті.

Вердикт

Без музики гострі відчуття від цієї гри дещо зникають, і в кращому випадку це гра з 3 або 4 зірками.

Це мобільний слот з середньою волатильністю, захоплюючий вас маленькими виграшами. Діапазон ставок повинен сподобатися більшості гравців України, дозволяючи більш консервативним гравцям з великими ставками насолоджуватися цим чарівним ігровим автоматом Reel Rush.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.